Ekmekçioğlu Premium Mobilya Denizli, hoşgeldiniz..

Kurumsal

Kurumsal

Ekmekçi Grup 
Geçmişten Bugüne…
1960 yılında Denizli’nin Güney ilçesinde hizmet hayatına atılan Hasan Ekmekçi, ticaret erbabı olarak yıllarını mesleğine adamıştır. Tarihler 1980’i gösterdiğinde AEG Bayiliği ile ilk büyük Beyaz eşya dükkanını açan Ekmekçi Grup, sektörün bilinciyle büyüme politikasını özenle yürütmüştür.  
1999’da Denizli Merkez’e uzanan hizmet ve başarılarıyla Bosch Bayiliğini bünyesine katan şirket, güvenilir ve sağlam adımlarla vizyonunu her geçen gün büyütmüştür.  Aile şirketi olarak ticaret sektöründeki yerini sağlamlaştıran Ekmekçi, Siemens Bayiliğini alarak 2. Şubesinin temellerini 2009 yılında atmıştır.  
Tüm dünya üzerinde beyaz eşya ve elektronik devi olarak tanınan LG bayiliğini 2016’da,Türkiye'nin en eski ve güvenilir Dayanıklı Tüketim malları markalarından olan Profilo bayiliğini ise 2019 yılında şirketinin bünyesine katmıştır.  
Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin yanı sıra müşteri arz ve taleplerine uygun düşecek şekilde 3. Şubesi olan Ekmekçioğlu Premium Mobilya’yı hizmete sunarak, faaliyet alanını daha da genişletmiştir. Evinize yönelik bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için dürüst ticaret ve uygun fiyat politikasını vizyon edinen ve 60 yıldır ticaret hayatında aktif bir şekilde rol alan Ekmekçi Grup, geçmişten bugüne saygınlığın ve kalitenin değişmez adı olmuştur..